top of page
Často kladené dotazy

Pro děti jakého věku jsou Vaše  tábory vhodné?

Naše příměstské tábory jsou pro děti ve věku 6-15 let a víkendové pobytové tábory pro mládež ve věku 11-17 let.

Můžu dítě přihlásit na více Vaších táborů?

Ano, bohužel však nemůžeme zaručit, že bude úplně jiný program a hry. Tábory se můžou lišit pouze v maličkostech. Hlavní rozdíly můžeme najít mezi příměstskými a pobytovými tábory, kde pobytové tábory jsou obohacené o noční hry, bojovky a oblíbený táborák. Když dítě přihlasíte na jeden tábor, tak dostanete slevu 25% na každý další tábor v létě 2024. Pro získání slevy nám napište email na funtasia.tabory@gmail.com.

Jak se na tábor přihlásit?

Přihlášku vyplníte zde a později od nás obdržíte e-mail s podrobnostmi.

Jak můžu přihlásit dítě do družiny (týká se příměst. táb.)?

Informace o družině, ceník a přihlášky do ní budeme posílat v květnu roku 2024. Pozdější poplatky za družinu se bude řešit hotově nebo přes QR kód poslední den tábora.

Co když nestihnu vyzvednout dítě na čas?

Pokud si nevyzvednete dítě do vyznačeného času a není přihlášené do družiny, bude dítě do družiny dopsáno pro dané odpoledne a bude počítán poplatek, který se pak uhradí poslední den tábora. Cenově to vychází na 25 Kč za každých načatých 15 minut.

Jak objednat táborové tričko?

Táborové tričko si bude možné předobjednat od května 2024. Pokud nám nějaká trička zůstanou, bude možné si tričko doobjednat ještě na táboře. Tričko bude možné zaplatit hotově nebo přes QR kód poslední den tábora během odjezdu.

bottom of page